GARÁŽOVÁ VRATA

 

akční
sleva 30%


na garážová vrata


DŘEVĚNÁ VRATA SDV

 

luxusní dřevěná vrata

SDV ve slevě 10%


POSUVNÉ BRÁNY

 

15 880Kč


cena posuvné brány od nás

Sekční garážová vrata DoorHan

Společnost DoorHan s.r.o. patří k předním výrobcům garážových vrat s distribucí do celého světa. Dodávaná vrata DoorHan se vyrábějí v České republice.

 

Stavební připravenost vrat

Garážová vrata Doorhan je nutno montovat po konečné omítce včetně štuků uvnitř garáže i na špaletách. Dále musí být hotové podlahy včetně případné dlažby. Prostor garáže musí být přístupný a vyklizený. Před garáží nesmí být lešení. Jen nutno zajistit, aby v prostoru garážových vrat a v celé jejich dráze nebyly překážky bránící montáži nebo provozu. Zejména je nutné vyznačit elektrické, vodovodní a plynové vedení apod.
 
U garážových vrat s pohonem musí zákazník zajistit na stropě zásuvku. Zásuvka musí být mimo osu vrat (b=20cm), zároveň zásuvka musí mít odpovídající vzdálenost od nadpraží (překladu). Tato vzdálenost je závislá na typu motorové kolejnice (L=3000mm, 3600mm, 4600mm).  Pokud budete chtít nainstalovat tlačítkový spínač uvnitř garáže pak musíte připravit krabici KO68 více než 30cm od otvoru pro garážová vrata a musíte natáhnout kabel typu Sykfy 2x2x0,5 z této krabice k zásuvce, kde je nutné nechat rezervu 1,5m. Při požadavku na instalaci venkovního klíčového spínače natáhněte kabel typu Sykfy 2x2x0,5 z místa, kde chcete mít umístěný klíčový spínač. Odtud natáhněte výše uvedený kabel k zásuvce, kde nechte asi 1,5m rezervu.
 

 

 
 
 
 

 

Katalogy a návody
garážová vrata DoorHan

Katalog – garážová vrata RSD

Katalog – průmyslová vrata

Katalog – garážová vrata YETT